EventyYou are here: Home » Eventy

Eventy na miejscu

Eventy organizowane u nas w Uwięzionych w Warszawie. Urodziny, kawalerskie, panieńskie, integracje firmowe, wyjścia klasowe. Grupy do 25 osób już od 12 lat (z opiekunem). Zabawa głównie oparta o grę typu Real Escape Game / Tajemniczy Pokój / Escape Room / Room Escape. Możliwość organizacji cateringu, animatorów, gier planszowych i inne.

Zainteresowany ofertą ? Pobierz PDF

escape room na dowóz

Escape Room poza Uwięzionymi! Aranżujemy najróżniejsze miejsca na modną obecnie zabawę Real Escape Game/ Tajemniczy Pokój/ Escape Room/ Room Escape. Jesteśmy w stanie stworzyć pokój w dowolnym miejscu: w hotelu, sali konferencyjnej, w zamku, gospodzie. Tworzymy indywidualne pokoje na zamówienie. Pokój może być w dowolnym temacie, który może spełniać funkcje edukacyjne, informacyjne, integracyjne etc.

Zainteresowany ofertą ? Pobierz PDF

eventy szyte na miarę

Indywidualnie projektowani gier dla grup od 50 do 200 osób. Mogą to być gry miejskie, gry terenowe, LARPy. Tworzymy indywidualny scenariusz, mechanikę gry; projektujemy stroje, scenografię i gadżety. Wszystko, aby wykreować niepowtarzalną, angażującą i dającą niesamowity fun grę. Gra może nieść poza dobrą zabawą dodatkowy przekaz jak np. opowiadać historię miejsca, zaszczepiać misję firmy, przekazywać różne wartości.

Zainteresowany ofertą ? Pobierz PDF

interaktywne ścieżki zagadek

Oferta skierowana do gmin i urzędów miast. Na terenie miasta budujemy indywidualne ścieżki zagadek - taki Escape room na świeżym powietrzu. Gra pozwala opowiadać historię miejsca, podkreślić ich znacznie, pokazać dostępne atrakcje turystyczne lub kulturowe. Jest to stała instalacja, która staje się również atrakcją turystyczną samą w sobie. Zabawa doskonała na 2-3h. Interaktywne ścieżki zagadek to nauka przez zabawę i możliwość przedstawienia w ciekawy sposób pozornie nudnych miejsc.

Zainteresowany ofertą ? Pobierz PDF

Czekamy na Ciebie!